SYN V POHYBU | CZECH ULTIMATE
22859
single,single-portfolio_page,postid-22859,ajax_fade,page_not_loaded,,content_with_no_min_height,select-theme-ver-2.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

CZECH ULTIMATE

Kolekce pro českou frisbee reprezentaci na mistrovství světa v beach ultimate ve francouzském Royanu pro nás byla velkou výzvou a částečně také splněným snem. Vždy jsme chtěli oblékat české národní týmy. Dresy jsme navrhli a vyrobili pro týmy žen, můžů a mix. Součástí kolekce byla domácí i venkovní varianta soupravy, volnočasové mikiny, ale také čelenky v českých národních barvách.

Kolekce vyvolala velkou odezvu. Nejen, že čeští reprezentanti neustále přijímali nové  a nové žádosti o výměnu od ostatních týmů, ale národní dresy ocenila též odborná porota:

 

Sean: This is the best jersey here in my opinion. This one or the Czech white, which is also beautiful. They had great kit at WUGC 2016 in London, too. Czech designers clearly know their stuff. The lines across the middle of the kit are a great play on the Czech flag, and I love the font they’ve used as well. Strong, strong stuff.

 

frisbee_nakres

Category

NA ZAKÁZKU